Jak odpowiednio zagospodarować przestrzeń w kontenerze.

Jak odpowiednio zagospodarować przestrzeń w kontenerze.

30 października, 2022 Wyłączono przez Pink

WYKORZYSTAJ W PEŁNI SWOJĄ PRZESTRZEŃ W DOMU LUB BIURZE KONTENERA WYSYŁKOWEGO

Istnieje wiele korzyści z budowania domu lub biura z kontenerem transportowym. Kontener wysyłkowy jest: wiatro- i wodoszczelny, można go ustawiać w stos, wysoce konfigurowalny, można go szybko zbudować i po prostu fajnie wygląda (wiemy, że jesteśmy stronniczy). Jednak ograniczona przestrzeń wewnątrz kontenera może być trudna i przytłaczająca dla wielu osób. Poniżej znajdziesz kilka prostych wskazówek i sugestii, jak zacząć i jak zmaksymalizować swoją przestrzeń! Kontenery biurowe jednoczęściowe pozwalające na projektowanie nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych

Pierwszym krokiem jest zbadanie i sporządzenie planu piętra. Chcesz decydować o wielkości, lokalizacji i ilości niektórych głównych elementów, takich jak sypialnia, łazienka, kuchnia, okna, drzwi itp. Chcesz również wziąć pod uwagę logistykę i sposób ich łączenia.

Zobacz, co zrobili inni, aby zorientować się, czego chcesz. Google i Pinterest to świetne zasoby do tworzenia kreatywnych pomysłów i wizualizacji. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto poprowadzi Cię przez ten proces, możesz skonsultować się z jednym z naszych ekspertów; zaprojektowaliśmy wiele planów pięter.  Z pewnością może pomóc, Ci w tym, producent kontenerów który produkuje lekkie konstrukcje, w których ludzie mogą żyć w pełnym bezpieczeństwie i komforcie, ożywiając przyjazne przestrzenie mieszkalne dzięki swojemu doświadczeniu w branży.

 

ORGANIZUJ I USTALAJ PRIORYTETY

Aby głębiej zagłębić się w plan piętra, ustal swoje potrzeby i pragnienia — rzeczy, które są absolutnie niezbędne i konieczne, rzeczy, które są pożądane i rzeczy, które byłyby plusem. Przy ograniczonej przestrzeni ten proces organizacji pomoże Ci określić priorytety tego, co trafia do Twojego kontenera.

PEGBOARDY

Niezależnie od tego, czy chodzi o biuro, czy stanowisko pracy, w którym stolarka lub narzędzia, jest to wygodny sposób na uporządkowanie małych przedmiotów. Są łatwe w instalacji i mogą być wszechstronne — można ich używać nawet do przyborów kuchennych lub książek i akt.

PRZESTRZEŃ POD ŁÓŻKIEM/ANTRESOLI NA PODŁODZE

Łóżka zajmują dużo miejsca na podłodze, a kiedy mieszkasz w domu kontenerowym, liczy się każdy centymetr. Jednym z rozwiązań jest wykorzystanie przestrzeni pod i nad łóżkiem. Jeśli chcesz mieć normalną wysokość łóżka, możesz zbudować lub kupić ramę łóżka z szufladami poniżej, wykorzystując przestrzeń do przechowywania.

Możesz nawet „podbić” go bardziej, mając system antresoli, taki jak w wielu akademikach lub loftach. Przestrzeń pod łóżkiem może być wykorzystana jako przestrzeń biurowa, wykorzystując wysokość domu lub biura kontenera.

ZŁÓŻ TO, CO MOŻESZ

Innym pomysłem jest posiadanie mebli składanych lub rozkładanych. Często nie potrzebujemy więcej niż jednego mebla na raz. Rozkładane (lub wysuwane) łóżka, kanapy, stół jadalny, siedzenia, a nawet składane deski do krojenia są dobrymi przykładami oszczędzania i maksymalizacji przestrzeni. Kontenery handlowe systemu modułowego mogą być używane jako jedno- i dwupokładowe. Jest to, ich wielka zaleta!

MYŚL NIESZABLONOWO

Maksymalizacja przestrzeni nie musi ograniczać się tylko do wnętrza. Możesz łatwo dodać więcej miejsca na zewnątrz, mając taras na zewnątrz lub łącząc rozstawione kontenery z dachem nad nimi.

Masz to! Mam nadzieję, że teraz lepiej rozumiesz, jak zacząć i czuć się swobodnie. Jeśli masz więcej pomysłów lub zrealizowałeś własne projekty, chętnie poznamy Twoją historię i obejrzymy Twoje zdjęcia. Bądź kreatywny i baw się dobrze!