JAK KIOSKI MULTIMEDIALNE MOGĄ WPROWADZAĆ INNOWACJE DO DOMÓW BUKMACHERSKICH I KASYN

JAK KIOSKI MULTIMEDIALNE MOGĄ WPROWADZAĆ INNOWACJE DO DOMÓW BUKMACHERSKICH I KASYN

18 lipca, 2022 0 przez Pink

Kioski samoobsługowe są coraz częściej obecne w naszym codziennym życiu, czy to w hotelach, restauracjach typu fast food, na lotniskach, w sklepach ogólnospożywczych, szkołach, ośrodkach zdrowia, kinach czy innych sektorach działalności. W tym sensie i biorąc pod uwagę wzrost liczby zakładów, musimy również odpowiedzieć na rosnącą bazę klientów w tym obszarze – tę z Gaming and Betting.

Biorąc pod uwagę fakt, że kioski z grami i zakładami są coraz większą inwestycją, Infokioski to pewny zakład, jeśli potrzebujesz sprzętu, który pozwoli klientom grać lub jedynie informować, tworzyć interakcję i dostarczać najświeższe informacje na temat zakładów.

Infokioski zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić zabawę i wygodę klientom, jednocześnie przyspieszając transakcje dla domów bukmacherskich i właścicieli kasyn .

Niezależnie od tego, czy chodzi o tradycyjne transakcje wpłaty i wypłaty, czy też rejestrację i platformy lojalnościowe, zakłady, bilety na imprezy lub digital signage, Infokioski to właściwy wybór, ponieważ każdy projekt jest szczegółowo analizowany i dostosowywany do potrzeb każdego klienta .

W rzeczywistości Infokioski oferuje rozwiązania bukmacherskie z większą ilością zasobów, umożliwiając użytkownikom obstawianie zakładów, dostęp do informacji i sprawdzanie promocji. Ponadto kioski te są dostępne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Wpływ kiosków na domy bukmacherskie i kasyna

Wraz ze wzrostem liczby zakładów, kioski multimedialne prezentują się jako idealne rozwiązanie dla usprawnienia tego procesu, ponieważ poprawiają doświadczenie klienta i zwiększają przychody z zakładów dla administratorów domów bukmacherskich i kasyn. Ponadto eliminują frustracje klientów, zwłaszcza te, które odczuwane są w miejscach o ograniczonych godzinach pracy lub gdy występują błędy transakcyjne.

Te samoobsługowe kioski umożliwią również dostęp do informacji i promocji. Dzięki kioskom dostosowanym do potrzeb każdego projektu użytkownicy nie muszą czekać na zakład.

Również w związku z oczekiwanym rozwojem monetarnym na rynku zakładów bukmacherskich, domy bukmacherskie i kasyna muszą dołożyć wszelkich starań, aby poprawić wrażenia swoich klientów.

Cyfrowe gry bukmacherskie są kluczowym czynnikiem na tym rynku, pomagając poprawić wrażenia z obstawiania i zwiększyć przychody z zakładów dla menedżerów.

Domy bukmacherskie mogą poprawić wrażenia klientów poprzez skrócenie czasu czuwania. Dzięki kilku dostępnym multimedialnym kioskom bukmacherskim klienci będą mieli możliwość obstawiania zakładów w wybranym przez siebie miejscu w intuicyjny i wygodny sposób.

Infokioski

Postaw na technologię z QUARTZ

Nowoczesny i współczesny, QUARTZ został zaprojektowany tak, aby umożliwić integrację dowolnego ekranu dotykowego. W tym sensie jest atutem każdego domu bukmacherskiego lub dowolnego kasyna.

Dzięki nowoczesnemu i minimalistycznemu wzornictwu QUARTZ poprawia wrażenia użytkownika, prezentując je przy użyciu najnowocześniejszej technologii. W ten sposób wszyscy wygrywają.

Poprzez system dotykowy QUARTZ prezentuje się jako forma innowacji w tym sektorze, oprócz zwiększania przychodów z zakładów dla menedżerów .

Z QUARTZ możesz obstawiać zakłady jak, kiedy i gdzie chcesz, w prosty, intuicyjny i wygodny sposób .

Zaryzykuj z SPEKTRO

Nowoczesny, prosty i funkcjonalny SPEKTRO to interaktywny kiosk z kilkoma możliwościami zastosowania, który można przymocować do ściany lub na blacie/stole. Infokioski wewnętrzne idealnie będą komponowały do wnętrz niezależnie od użytku.

Model ten jest doskonałą stacją konsultacyjną, w której użytkownicy mogą zapoznać się z najróżniejszymi komunikatami dotyczącymi zakładów .

Dzięki możliwości personalizacji SPEKTRO jest trafną inwestycją, jeśli wolisz sprzęt, który może jednocześnie tworzyć interakcję i chęć do gry i/lub obstawiania .

Opracowany, aby umożliwić integrację dowolnego rodzaju ekranu dotykowego, tworząc interaktywne urządzenie do wnętrz, model ten jest doskonałą okazją do generowania ROI (czyli zwrotu z inwestycji) .

Zalety kiosków multimedialnych do gier i zakładów

Biorąc pod uwagę, że kioski multimedialne odgrywają coraz ważniejszą rolę w sektorze gier i zakładów , oto niektóre z ich zalet:

 • Poprawa doświadczenia użytkownika;
 • Zwiększone przychody dla domów bukmacherskich i kasyn;
 • Większa wydajność;
 • Wyższe poziomy zakładów;
 • Elegancja i ergonomia sprzętu;
 • Łatwy dostęp;
 • Intuicyjne i interaktywne kioski;
 • Dostosowanie kiosku;
 • Zdalne zarządzanie treścią;
 • Eliminacja okazjonalnych błędów transakcyjnych;
 • Koniec ograniczonych godzin otwarcia .