JAK DBAĆ O PRZEDŁUŻANIE RZĘS LATEM?

JAK DBAĆ O PRZEDŁUŻANIE RZĘS LATEM?

5 kwietnia, 2022 Wyłączono przez Pink

Lato jest tuż za rogiem! To pora plażowych dni, imprez przy basenie, grilla o zachodzie słońca i pięknej, kojącej pogody. Twój kalendarz towarzyski jest zazwyczaj bardziej wypełniony w okresie świątecznym, co sprawia, że ​​przedłużanie rzęs jest absolutną koniecznością na lato. Z pełnymi, soczystymi rzęsami będziesz gotowa stawić czoła dniu przy minimalnym wysiłku! Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszymi najlepszymi wskazówkami, jak dbać o przedłużanie rzęs latem. Zagęszczanie rzęs Łódź czeka na Ciebie.

Ostrożnie nałóż krem ​​​​do opalania

Jednym z najważniejszych akcesoriów latem jest filtr przeciwsłoneczny. Staraj się unikać rozpylania na filtry przeciwsłoneczne i wybierz bezolejowy krem ​​przeciwsłoneczny do twarzy. Jeśli nie masz żadnego kremu przeciwsłonecznego bez oleju , zachowaj szczególną ostrożność podczas nakładania kremu przeciwsłonecznego na okolice rzęs.

Umów się na wstępną rezerwację wizyt

Czy wiesz, że latem Twoje włosy i rzęsy rosną szybciej! Latem temperatura ciała wzrasta, co powoduje szybszy wzrost włosów. Kiedy włosy rosną szybciej, szybciej też wypada. Pamiętaj więc, że letnia rzęsa jest całkowicie normalna! Jeśli się martwisz, rozważ umówienie się na wizytę nieco wcześniej niż zwykle – w ten sposób Twoje rzęsy będą pełne i bujne na każdą letnią imprezę. Przedłużanie rzęs Łódź jest dla Ciebie teraz.

Miej pod ręką bibułę

Twoje rzęsy nie lubią potu, sebum ani wilgoci – które są podstawą lata! Nie oznacza to, że musisz przebywać w domu w te gorące, parne dni – po prostu miej pod ręką bibułę, aby zetrzeć pot z okolic oczu. Bardzo pomaga zadbanie o czystość rzęs po poceniu się. Jeśli nie masz bibuły, po treningu opłucz rzęsy świeżą wodą.

Opłucz rzęsy po kąpieli

Zarówno chlor, jak i słona woda mogą wpływać na retencję rzęs. Podczas pływania możesz używać okularów lub trzymać rzęsy z dala od wody. Jeśli nie masz takiej możliwości, bo uwielbiasz wodę (tak jak my) – po prostu wypłucz rzęsy świeżą wodą po zakończeniu pływania. Aby usunąć nadmiar wody, delikatnie osusz rzęsy, a następnie przeczesz szczoteczką do rzęs. Najważniejszą rzeczą, której należy unikać, jest wysuszenie rzęs chlorem lub słoną wodą. Utrzymywanie ich spłukanych i czystych przedłuży żywotność Twoich pięknych rzęs.

Unikaj bezpośredniego ciepła

Lato to więcej grilli na plaży i więcej imprez! Oznacza to, że możesz spędzać więcej czasu na gotowaniu, pieczeniu lub grillowaniu z przyjaciółmi i rodziną. Uważaj na parę i ciepło bezpośrednio uderzające w twoje rzęsy – staraj się unikać bezpośredniego ciepła, aby nie miało to wpływu na klej do rzęs ani go nie zniszczyło.

Upewnij się, że Twoje rzęsy są czyste

Ta wskazówka obowiązuje przez cały rok! Świetna pielęgnacja rzęs jest niezwykle ważna. W Slashes każdy nowy klient otrzymuje bezpłatną torbę z upominkami po pielęgnacji, aby upewnić się, że wie, jak właściwie pielęgnować swoje rzęsy. Użyj beztłuszczowego płynu do demakijażu, delikatnie oczyszczaj rzęsy co kilka dni i szczotkuj je szczoteczką do rzęs. Poniżej znajdziesz nasze złote zasady dotyczące pielęgnacji.