Dlaczego klimatyzatory Mitsubishi Electric są doskonałym wyborem dla biur

Dlaczego klimatyzatory Mitsubishi Electric są doskonałym wyborem dla biur

25 maja, 2022 Wyłączono przez Pink

Wiadomo, że klimatyzatory elektryczne Mitsubishi zapewniają wysoką jakość i wydajność, a oto dlaczego. Dzięki misji Mitsubishi Electric polegającej na tworzeniu najwyższej jakości produktów chłodzących i grzewczych, nie jest zaskoczeniem, że klimatyzatory Mitsubishi Electric zyskują ogromne uznanie na całym świecie. Dotyczy to zwłaszcza biur, w których należy utrzymać odpowiednią temperaturę. Klimatyzacja Wrocław firmy Mitsubishi może być dobrym rozwiązaniem dla Twojego biura. Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć zakup klimatyzatora elektrycznego Mitsubishi.

Zakończenie walk biurowych z klimatyzatorami Mitsubishi Electric

Badania przeprowadzone w ciągu ostatnich kilku lat wykazały, że temperatury w biurach mogą wpływać na wydajność pracy. W rzeczywistości jedno z badań wykazało, że jeden na pięciu pracowników kłócił się z kolegą o pilota do klimatyzacji, a 18% ankietowanych pracowników przyznało, że potajemnie zmieniało temperaturę, aby dopasować ją do własnych upodobań. Ale w przypadku klimatyzatorów elektrycznych Mitsubishi z serii MSZ-LN nie musi to stanowić problemu. Montaż klimatyzacji Wrocław pozwoli Ci sprawnie zamontować klimatyzację w Twoim domu.

Nowe klimatyzatory Mitsubishi Electric pomagają znaleźć odpowiednią temperaturę

Zgodnie z oczekiwaniami Mitsubishi Electric, nowe klimatyzatory Mitsubishi Electric są wyposażone w najnowsze innowacje w dziedzinie chłodzenia. Każdy klimatyzator MSZ-LN Mitsubishi ma wydajność chłodzenia do 6,1 kW i został zaprojektowany z myślą o optymalnych parametrach kosztowych i efektywności energetycznej. Ma funkcję podwójnego płaskiego, która pomaga ukierunkować przepływ powietrza i ma czujnik, który wykrywa obecność osób w pomieszczeniu na podstawie ciepła ciała. Czujnik i-see klimatyzatorów Mitsubishi electric monitoruje osoby przebywające w pomieszczeniu, dostosowuje się do ich pozycji i ocenia temperaturę ciała, aby zwiększyć lub zmniejszyć efekt chłodzenia.

Według Hiraoki Ashizawy, dyrektora zarządzającego Mitsubishi Electric Malaysia: „Czujnik promieniowania podczerwonego automatycznie analizuje profil temperatury w pomieszczeniu, aby określić pozycję użytkownika na podstawie jego sygnatury cieplnej, a następnie można dostosować idealną ilość ogrzewania lub chłodzenia w oparciu o pierwszeństwo.”

Nowe klimatyzatory Mitsubishi Electric są tak stylowe, jak to tylko możliwe

Mitsubishi Electric poczyniło również wszelkie kroki w projektowaniu nowej linii klimatyzatorów Mitsubishi Electric MSZ-LN. Te wewnętrzne klimatyzatory Mitsubishi są dostępne w trzech kolorach — perłowym białym, onyksowym czarnym i rubinowym — z których wszystkie są idealne do każdej przestrzeni biurowej. Są również dostarczane z dopasowanymi regulatorami pokojowymi, które dodają stylu. Te klimatyzatory elektryczne Mitsubishi zostały zaprojektowane przy użyciu technologii Replace i możesz wykorzystać istniejącą instalację rurową do obniżenia kosztów podczas instalowania ich w biurze. Możesz również oczekiwać, że te elektryczne klimatyzatory Mitsubishi będą tak przyjemne, jak to tylko możliwe, przy poziomie hałasu wynoszącym zaledwie 19 dBA, czyli niższym niż dźwięk szeptu. Serwis klimatyzacji Wrocław jest odpowiedzią na wszelkiego rodzaju naprawy.

Mitsubishi Electric zaprojektowało również serię klimatyzatorów elektrycznych Mitsubishi MSZ-LN, aby wymagały mniej czynności konserwacyjnych. Dzięki filtrowi Plasma Quad Plus każda jednostka klimatyzacyjna Mitsubishi może z łatwością pozbyć się mikroskopijnych cząstek, a także posiada podwójną powłokę barierową, która zapobiega gromadzeniu się kurzu i tłuszczu. Klimatyzator elektryczny Mitsubishi ma zapewnić większą wydajność i mniejsze straty energii.